Citroën Auto Club

Slide 2
Citroen
Jesteśmy dla Ciebie

W Auto Club, ogólnopolskiej sieci dealerów i serwisów Citroëna, nasi doradcy pomogą Ci w wyborze idealnego modelu, finansowania i ubezpieczenia. Zapraszamy Cię do Auto Club, gdzie czeka na Ciebie zróżnicowana gama samochodów Citroën i fachowa porada.

Slide 1
Citroen
Samochody, które dają Ci pewność na drodze

Samochody Citroën są wyposażone w zaawansowane systemy wspomagające kierowcę, które zapewniają stabilność i przyczepność samochodu w różnych warunkach drogowych. Dzięki temu możesz cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem jazdy z marką Citroën.

Slide 3
Citroen
Ekologia i technologia w Twoim samochodzie

Marka Citroën dba o środowisko i oferuje Ci samochody, które są przyjazne dla natury i dla Twojego portfela. Samochody Citroën mają także nowoczesne technologie, które zapewniają Ci komfort, bezpieczeństwo i rozrywkę. W Auto Club znajdziesz samochody Citroën, które są przyjazne dla natury i dla Ciebie.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Twój partner w motoryzacji

Citroën to francuska marka samochodów, która od ponad 100 lat zachwyca świat swoją odwagą, kreatywnością i technologią. Założona w 1919 roku przez André Citroëna, marka Citroën zrewolucjonizowała motoryzację, wprowadzając na rynek takie modele jak Traction Avant, 2 CV, DS, CX, czy C4 Cactus. Citroën to także marka, która dba o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów, oferując im innowacyjne rozwiązania, takie jak zawieszenie hydropneumatyczne, hamulce tarczowe, reflektory obrotowe, czy systemy wspomagające jazdę.

Citroën Auto Club należy do ogólnopolskiej sieci sprzedaży i serwisów marki Citroën. Obecnie Citroën Auto Club posiada 4 lokalizacje, w których oferuje sprzedaż samochodów nowych marki Citroën: Poznań, Poznań-Złotniki, Swarzędz i Szczecin. Ponadto, Citroën Auto Club dysponuje 5 lokalizacjami, w których zapewnia autoryzowany serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczny marki Citroën: Poznań, Poznań-Złotniki, Swarzędz, Szczecin i Łódź. W wielu z tych lokalizacji, pod jednym dachem, znajdziesz także autoryzowaną sprzedaż i serwis marek Jeep, Fiat, Opel i Peugeot.

Citroën Auto Club to Twój partner w motoryzacji, który spełni Twoje oczekiwania i potrzeby. Dołącz do grona zadowolonych klientów i odkryj świat Citroëna z nami!

Nasze lokalizacje:

Citroën Auto Club
ul. Opłotki 15, Poznań

Sprzedaż samochodów, Serwis Mechaniczny i Blacharski

Citroën Auto Club
ul. Obornicka 4, Poznań-Złotniki

Sprzedaż flotowa, serwis mechaniczny i blacharski

Citroën Auto Club
ul. Wrzesińska 191, Swarzędz

Sprzedaż samochodów, Serwis Mechaniczny i Blacharski

Citroën Auto Club
ul. Andre Citroena 1, Szczecin

Sprzedaż samochodów, Serwis Mechaniczny i Blacharski

Citroën Auto Club
ul. Pabianicka 94/96, Łódź

Sprzedaż samochodów, Serwis Mechaniczny i Blacharski

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy:


    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od spółek z grupy kapitałowej Bemo Motors informacji marketingowych dotyczących usług oferowanych przez Grupę Bemo na podany: