Fiat

Slide 2
FIAT
Przemierzaj miasto

Jeżeli szukasz samochodu idealnego do jazdy po mieście zainteresuj się ofertą marki FIAT. Doradcy salonu Auto Club pomogą Tobie wybrać przyjaciela w sprawnym pokonywaniu miejskich ulic. Sprawdź co oferuje FIAT.

Slide 1
FIAT
Miasto i więcej

FIAT stworzony jest do komfortowej jazdy po miejskiej dżungli. Nie musisz jednak ograniczać się do przestrzeni miejskiej. Crossovery marki FIAT idealnie radzą sobie w każdej trasie.

Slide 3
FIAT
Ograniczenia nie istnieją

Z samochodem marki FIAT to Ty decydujesz. Dzięki nowoczesnym technologią kierowanie pojazdem staje się jeszcze łatwiejsze, a Ty masz więcej czasu by planować podróże. Daj się ponieść fantazji razem z FIAT Auto Club.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Twój partner w motoryzacji

Fiat to włoska marka samochodów, która od ponad stu lat produkuje pojazdy o wysokiej jakości, niezawodności i stylu. Fiat oferuje szeroką gamę modeli, od małych i ekonomicznych, po duże i komfortowe, a także sportowe i terenowe. Fiat to także lider w dziedzinie innowacji technologicznych i ekologicznych, wprowadzając na rynek samochody z napędem hybrydowym, elektrycznym.

Jeśli szukasz samochodu marki Fiat, zapraszamy do autoryzowanego salonu Auto Club, który znajduje się w lokalizacji Aleja Krakowska 8, Falenty koło Warszawy. W salonie Auto Club znajdziesz nie tylko najnowsze modele Fiata, ale także używane samochody w doskonałym stanie, objęte gwarancją i atrakcyjnym finansowaniem. Ponadto, w salonie Auto Club możesz również kupić samochody innych renomowanych marek, takich jak Alfa Romeo, Jeep i Opel. Auto Club to nie tylko sprzedaż, ale także serwis i części zamienne, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i satysfakcję z jazdy.

Nie czekaj, odwiedź nas już dziś i przekonaj się, że Auto Club to najlepszy wybór dla Ciebie i Twojego samochodu!

Nasze lokalizacje

Fiat Auto Club
Aleja Krakowska 8, Warszawa-Falenty

Sprzedaż samochodów osobowych, sprzedaż flotowa, serwis mechaniczny i blacharski

Fiat Auto Club
ul. Pabianicka 94/96, Łódź

Sprzedaż samochodów osobowych, sprzedaż flotowa, serwis mechaniczny i blacharski

Fiat Auto Club
ul. Wrzesińska 191, Swarzędz

Sprzedaż flotowa, serwis mechaniczny i blacharski

Fiat Auto Club
ul. Obornicka 4, Poznań-Złotniki

Sprzedaż samochodów osobowych, sprzedaż flotowa, serwis mechaniczny i blacharski

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy:


    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od spółek z grupy kapitałowej Bemo Motors informacji marketingowych dotyczących usług oferowanych przez Grupę Bemo na podany: