Opel

Slide 1
Opel
Emocje i osiągi

Samochody marki Opel oprócz komfortu prowadzenia i bezpieczeństwa zapewniają niezrównane emocje zjady. Wybierz jazdę próbną w salonie Opel Auto Club i poczuj jak odzywa się Twoja żyłka kierowcy.

Slide 2
Opel
Bogata oferta dostępnych modeli

Opel Auto Club to ogólnopolska sieć autoryzowanych salonów. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom więcej. Zapytaj o modele dostępne od ręki. Bez długiego czekania na samochód możesz znaleźć u nas konfiguracje modeli, które mogą się okazać jak szyte na miarę.

Slide 3
Opel
Profejsonalny serwis

W Opel Auto Club podchodzi do naprawy samochodów z pieczołowitością i profesjonalizmem. Czerpiemy z ponad trzydziestoletniego doświadczenia motoryzacyjnej Grupy Bemo. Dzięki najnowszemu sprzętowi diagnostycznemu i doświadczonym fachowcom możem zaoferować usługę na najwyższym poziomie.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Twój partner w motoryzacji

Opel to niemiecka marka samochodów, która od ponad stu lat łączy tradycję z nowoczesnością. Opel oferuje bogatą gamę modeli, od kompaktowych i dynamicznych, po rodzinne i przestronne, a także elektryczne i hybrydowe. Opel to także pionier w dziedzinie technologii i bezpieczeństwa, wprowadzając na rynek samochody z systemami asystującymi kierowcy, łącznością i multimediami.

Jeśli szukasz samochodu marki Opel, zapraszamy do autoryzowanego salonu Auto Club, który działa w lokalizacjach: Poznań, Poznań-Złotniki, Łódź, Warszawa-Falenty. W salonie Auto Club znajdziesz nie tylko najnowsze modele Opla, ale także używane samochody w doskonałym stanie, objęte gwarancją i atrakcyjnym finansowaniem. Auto Club to nie tylko sprzedaż, ale także serwis i części zamienne, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i satysfakcję z jazdy.

Nie czekaj, odwiedź nas już dziś i przekonaj się, że Auto Club to najlepszy wybór dla Ciebie i Twojego samochodu!

Nasze lokalizacje

Opel Auto Club
ul. Pabianicka 94/96, Łódź

Sprzedaż samochodów, Serwis Mechaniczny i Blacharski

Opel Auto Club
ul. Opłotki 15, Poznań

Sprzedaż samochodów, Serwis Mechaniczny i Blacharski

Opel Auto Club
ul. Obornicka 4, Poznań-Złotniki

Sprzedaż samochodów, Serwis Mechaniczny i Blacharski

Opel Auto Club
ul. Wrzesińska 191, Swarzędz

Sprzedaż samochodów, Serwis Mechaniczny i Blacharski

Opel Auto Club
Aleja Krakowska 8, Warszawa-Falenty

Sprzedaż samochodów

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy: